به گزارش بسیجی سو، همایش مجاهدان جهان اسلام با حضور سردار نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین و نماینده گروه های مجاهد اسلامی برگزار شد. در پایان این مراسم بیانیه همایش مجاهدان اسلام قرائت و با امضای سردار نقدی و نماینده مجاهدان جهان اسلام همراه شد. متن بیانیه به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

از آن روزی که ندای وحدت بخش و رستگاری حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم با جمله «قولوا لااله الا الله تفلحوا» در جهان پیچید، امت مسلمان و یکتاپرستان حقیقی خود را در زیر سایه مبارک و فرخنده اسلام یافتند.

اسلامی که حامی مظلوم در برابر ظالم، مستضعف در برابر مستکبر و آزادگی در برابر بندگی است. اسلامی که با دعوت خود تمامی آزادگان جهان و مبارزین علیه ظلم و ستم را به گرد خود جمع نمود و به آنها مشق مبارزه را در برابر دشمنان حقیقی خود آموخت. این اسلام، اسلام اشداء علی الکفار است. مسلمانان به خوبی دریافته اند که نه تنها نبایستی در برابر ظالمین و مستکبرین سکوت کرد که بایستی به شدید ترین روی با آنها برخورد نمود.

اسلام ناب محمدی «اشداء علی الکفار» را در کنار «رحماء بینهم» میبیند. روحیه­ برادری و اخوت و همدلی و هم زبانی در میان مسلمانان از همان ابتدای امر مورد توصیه پیامبر گرامی اسلام و رهنمودهای ایشان قرار گرفته است. مسلمانان همیشه با عزمی راسخ در برابر دشمنان و سفاکان جهانی، جبهه­ای متحد و صفی مستحکم و بنیانی مرصوص با حمایت و اتکاء به مستضعفین عالم تشکیل داده‌اند. جبهه مقاومت همواره در خط مقدم این مبارزه قرار داشته و هرگونه سکوت مقابل جبهه استکبار را ننگ دانسته و این‌گونه اعلام می‌دارد که:

1- استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکا باید بداند همه­ مسلمانان و جوامع اسلامی خود را برای مبارزه دائمی با آنها آماده کرده‌اند و هرگونه گستاخی و غلط اضافی آنها را به صورت دندان شکن پاسخ داده و تا نابودی کامل آنها از پای نخواهند نشست. این جبهه­ی مزدور به خوبی در طی این سالها تجربه کرده است که هرگونه اقدام و توطئه در جهت تفرقه و اختلاف افکنی میان ملل و امت اسلامی نتیجه‌ای جز اتحاد و همدلی بیشتر در میان مسلمانان نداشته و تنها، مشتهای گره کرده و یکپارچه این ملل را علیه آنان در پی داشته است.

2- انقلاب اسلامی هرگز ننگ یوغ استکبار را بر خود روا نداشته و ندای هیهات مناالذله را هر روز بلندتر از دیروز فریاد می‌زند و درخت استقلال را با خون فرزندان این ملت آبیاری می‌کند و این نفوذ ناپذیری همیشگی در برابر یاوه گویان و زورگویان جهانی، از نهال نوپای انقلاب شجره‌ای طیبه  و مستحکم بنا می‌کند و اسوه‌ای همیشگی برای طالبان حق و حقیقت و منادیان استقلال و آزادی در سراسر جهان خواهد ساخت. ملت‌های بیدار منطقه با اقتدا به راه امام خمینی (ره) و ملت حق طلب ایران حماسه بیداری اسلامی را رقم زده و با بر هم زدن معادلات جهانی وارد مرحله‌ای جدید از تاریخ مبارزه حق علیه باطل شده اند. هرچند جبهه استکبار با پروراندن توطئه نفوذ در ذهن خود به ظاهر نهضت های بیداری اسلامی را سرکوب کرده است اما این اتفاق یک امر موقت است و همانطور که می‌دانیم هیچ‌گاه چراغ حق و حقیقت خاموش نخواهد شد و به زودی دست آن ها از این کشورها قطع خواهد شد. آمریکای جنایت کار باید بداند که نقشه نفوذ در ایران عملی نخواهد شد و ملت ایران با هدایت و رهبری مدبرانه امام خامنه‌ای مدظله العالی در مقابل آن ها خواهد ایستاد و نقشه آن ها را نقش بر آب خواهد کرد.

3- این روز ها قلب مسلمانان در سرتاسر جهان مجروح و آکنده از غم و حزن است. علت واقعه دردآور و تاسف‌بار و البته تامل برانگیز کشتار وسیع حاجیان بیت الله الحرام در حرم امن الهی و صحرای منا، در ظاهرِ امر، بی تدبیری و بی کفایتی پادشاه و حکومت پادشاهی سعودی به شمار می‌آید. اما چه خوب امام روح الله در به تصویر کشیدن چهره واقعی این خائنین به حرم، مردم جهان را بیدار کرده و فرموده‌اند : «اگر می‌خواستیم ثابت کنیم کلیدداران کنونی کعبه لیاقت میزبانی میهمانان خدا را ندارند و جز تامین آمریکا و اسرائیل کاری از دستشان بر نمی‌آید، اینقدر موفق نمی‌شدیم.» آری ما هرگز کودک کشی‌ها و کشتار وسیع و بی‌رحمانه برادران و خواهران‌مان در یمن را که توسط حکومت دست پرورده سعودی و به خواسته اربابان کثیف و پلیدشان همچون آمریکا و اسرائیل انجام گرفته است، فراموش نخواهیم کرد و کشتار مسلمانان در بیت الله الحرام را در راستای همین خوی دد منشانه آن ها می‌دانیم.

photo_2015-09-27_09-12-26 photo_2015-09-27_08-50-33