بسم الله الرحمن الرحیم

به گزارش بسیجی سو، مراسم افطاری «حلقه‌ی وصل» بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام با حضور اعضای ادوار مختلف شورای بسیج، فعالین بسیجی و اساتید و مسئولین دانشگاه به همراه خانواده‌شان برگزار شد.

در این مراسم با شکوه و صمیمی، پس از اقامه‌ی نماز جماعت در مسجد دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، میهمانان، در محل رستوران دانشگاه روزه‌ی خود را افطار کردند. پذیرایی از میهمانان به عهده‌ی فعالان فعلی بسیج بود، به طوری که هم مسئول بسیج و اعضای شورا هم اعضای واحدهای بسیج و فعالان مرکز تحقیقات بسیج مشغول پذیرایی از میهمانان خدا بودند.

پس از صرف افطاری، جلسه در محل مسجد دانشگاه، با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد. علی عبدالاحد که خود سابقا مسئول واحد فرهنگی و عضو شورای بسیج بود، پس از خوش آمدگویی توجه حاضران را به سخنان مسئول بسیج دانشجویی جلب کرد.

سید محمد حسین هاشمی گلپایگانی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام به طور خلاصه به معرفی ساختار و اعضای و فعالیت های بسیج پرداخت. وی پس از ارائه‌ی گزارش کوتاهی از گذشته، مسیر کلی پیش روی هر واحد از بسیج را هم تشریح کرد.

سپس نوبت به دکتر محمد جبارپور مسئول اسبق بسیج دانشجویی و مسئول فعلی بسیج فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق علیه‌السلام رسید. وی با اشاره به ظرفیت های موجود از فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق علیه‌السلام، در مراکز علمی و پژوهشی و اجرایی، ضرورت شناخت این ظرفیت ها و استفاده‌ی هماهنگ از آن را بیان و اشاره کرد که اگر این ظرفیت ها استفاده شود و به طور هماهنگ با هم کار کنند، خدمات بسیار بزرگی می توان به انقلاب اسلامی انجام داد. وی با بیان این نکات چشم انداز آینده‌ی بسیج فارغ التحصیلان را تشریح کرد و نوید فعالیت های منسجم تر و پرشورتری را در زمینه های علمی، فرهنگی و سیاسی در آینده‌ی نه چندان دور داد.

در کنار فضای صمیمی ای که حاصل از تجدید دیدار دوستان قدیمی بود، حضور خانواده ها و کودکان میهمانان مراسم، به برنامه صمیمیت و طراوت خاصی بخشیده بود. مراسم با گرفتن چند عکس دسته جمعی به پایان رسید.

گزارش تصویری این مراسم را در ادامه مشاهده کنید.