شانزدهمین دوره آموزشی قلم از واحد نشر بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می‌شود.
شانزدهمین دوره آموزشی قلم از سوی واحد نشر بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) و با حضور اساتید برجسته حوزه مطبوعات و رسانه کشور برگزار می‌شود.
دوره آموزشی قلم به صورت مجازی و حضوری و از 27 تا 31 مرداد‌ماه در اردوگاه امام خمینی لواسان برگزار می‌شود.
علاقمندان می‌توانند تا 23 مرداد جهت ثبت‌نام در دوره قلم به اینجا مراجعه کنند. لینک ثبت نام : https://formafzar.com/form/قلم-16
دوره آموزشی قلم در موضوعات محتوایی اربعین و تخاطب با مخاطب غیر ایرانی، اربعین و تبیین در فضای بین‌الملل و دانشجوی کنشگر و جهادگر تبیینی و در موضوعات فنی و مهارتی فنون نویسندگی، روایتگری مناسک مذهبی، فعالیت در اینستاگرام و توییتر، جنگ روایت‌ها، سوژه‌یابی، تک نگاری، مدیریت نشریه، تجربه‌نگاری مصاحبه و گزارش با سبک روایی برگزار می‌شود.
هزینه شرکت در دوره حضوری ویژه برادران با ظرفیت محدود 290 هزار تومان و هزینه دوره مجازی برای برادران و خوهران 190 هزار تومان است.
علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شناسه کاربری @qalam_admin در بله، روبیکا، سروش یا به شناسه کاربری @qalam_adminn در ایتا و تلگرام پیام دهند یا با شماره 09013211404 تماس حاصل فرمایند.همچنین صفحه اینستاگرام دوره به نشانی https://instagram.com/qalam_isu در دسترس است.
لازم به ذکر است علاوه بر اعطای گواهی معتبر به شرکت کنندگان در دوره آموزشی قلم، برگزیدگان این دوره نیز به نشریات موفق کشوری معرفی خواهند شد.