“بسم الله الرحمن الرحیم”

روسا و مسئولین احزاب اصلاح طلب و کارگزارانی

اکنون بیش از 8 سال از زمانی که مردم اصلاحات و سازندگی را به بازنشستگی فراخوانده اند گذشته است . بازنشستگی پیش از موعدی که با روشن شدن زوایای ناکارآمدی در سیاست داخلی با اتفاقاتی چون تحصن مجلس ششم، فتنه منتظری، اصلاح قانون مطبوعات،18 تیر و پس لرزه های آن ، ماجرای آقا جری ، حوادث سیاسی 82،ماجراهای شورای شهر اول و دوم و … رقم خورد . جریانی که تا دیروز دم از تقلب در انتخابات می زد و نظام مبتنی بر مردم سالاری دینی را به ظلم و سرکوب عدالتخواهان محکوم می نمود، امروز بر سر آمدن یا نیامدن آتش افروزان و سران فتنه ی 88  مسابقه ی رسانه ای گذاشته اند. این جریان با چهره ای حق به جانب چون پدرخوانده ای دلسوز شعار نجات کشور را سر می دهند. خون شهدای بسیجی و مردم بی گناهی  که با سلاح منافقین و مزدوران خارجی دردوران فتنه بر زمین ریخت همچنان تازه است.

در عرصه فرهنگ عمیق ترین ضربات را بر پیکره این مرز و بوم وارد آوردید. در سینما، موسیقی،تئاتر و از همه مهم تر فرهنگ عمومی  بی حیای و لاقیدی را ترویج کردید که نتایج آن در رشد نرخ طلاق،اعتیاد و بزهکاری های اجتماعی مشهود است.

بگذار بگوئیم آنانی که امروز خود را منجیان کشور و اقتصاد آن می دانند در دوره ی صدارتشان با تجویز نسخه های توسعه گرایی غربی، وام های کلان خارجی، مانور تجمل و ترویج روحیه ی اشرافی گری و سرمایه داری، تورمی افسار گسیخته و شکاف طبقاتی گسترده را به مردم تحمیل کردند در اقتصاد نیز اگر چه امروز اوضاع و احوال کشور  به جهت تحریم ها وبرخی سوء مدیریت ها به سامان نیست و مسئولین امر باید پاسخگو باشند،اما مگر شما برای اصلاح اقتصاد بیمار ایران چه کردید که امروز داعیه نجات اقتصادی سر می دهید؟. ندانم کاری ها، سردرگمی سیاست های اقتصادی، تولد فسادهای کلان اقتصادی، رانت خواری ها و ایستادگی در برابر مبارزه با فساد و در نهایت پناه به نسخه های بانک جهانی تنها گوشه ای از کارنامه ی غیر موفق اقتصادی این مدعیان است.

در حوزه بین الملل مسیر حرکت خواسته یا ناخواسته، بر این بود که  استقلال، عزت  و شرافتی که مردم ایران اسلامی با رشادت و شهادت فرزندان خود به دست آورده بودند را به نیشخند های جک استرو و هم پیاله های غربی و آمریکایی او به حراج بگذارند.دیپلماسی منفعلانه و با عقب گردی که در دراز مدت لاجرم، موجب برگرداندن  سیطره  استکبار جهانی بر ملت ایران می شد و اگر نبود تدابیر داهیانه امام امت و هوشیاری ملت، امروز همه زحمات ملت را برباد داده بودید.شما توانایی حفظ دستاورد های نظام را نداشتید چطور توقع دارید در دهه پیشرفت و عدالت، که به سرمایه و دستاورد های دوچندان نیازمندیم،به شما برای حضور در صحنه انتخابات اعتماد شود؟

بی تردید شما نه تنها توانایی و شایستگی خادمی  اسلام عزیز وملت غیور و بزرگ ایران را ندارید، صلاحیت حقوقی و سیاسی برای حضور در انتخابات را هم نمی توان در شما یافت.مشارکت حد اکثری  بی شک با حضور آحاد ملت رخ خواهد داد و حضور همه سلایق در چهارچوب  مصلحت ملت عزیزشکل خواهد گرفت . وبرای این امر نیازی به عناصری که ما را به عقب برگردانند نیست.

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام ضمن توصیه ی همه ی کاندیداهای احتمالی به رعایت تقوای اخلاقی- سیاسی از این عزیزان خواستاریم با پیگیری گفتمان اصیل انقلاب اسلامی جهت تحقق تمدن اسلامی گام بردارند.

والسلام علی من اتبع هدی