بسم الله الرحمن الرحیم
مرد در نامرد تنیده و عرب به قتل عرب، نه، مسلمان به قتل مسلمان راضی شده ست. در بازار کفر سران عرب چوب حراج به غیرت عربی زده اند و جان و مال یک عده مسلمان، کالای بی ارزش شیطان صفتان سعودی شده است تا بیندازند جلوی سگان اسرائیلی تا مبادا پارس کنند و شاهزادگان سعودی را از خواب غفلت بیدار کنند. و آری، این است درد دنیای ما و این است مشکل جهان اسلام!
پست فطرتان وهابی، هرچه دارند می دهند تا اثری از خامنه ای و نصرالله نباشد و جهان را یک باره در کام ظلم فرو ببرند. جماعت بی دینی که ادعای خادم حرمین شریفین را می کنند، ولی با وجود خوک صفت خود، آن جا را به نجاست آمیخته اند. جماعتی که نگران جهان اسلام اند، ولی شب ها با شکمی پر شده از مال حرام روی پر قو می خوابند و فتوا به کشتار شیعیان سوریه و پاکستان می دهند. و خواب غفلت چقدر شیرین است که کسی خواهان بیدار شدن از آن هم نیست. گویا مسلمانی در این سرزمین نفرین شده نیست که علیه این ظم ها ندا برآورد، یا نداها در گلو خفه گردیده است. جهان اسلام را چه شده است که می بینند اهانت ها و کشتارها را، ولی خم به ابرو نمی آورند. آیا عاشورای دیگری در راه است؟ آیا کربلای امروز، خاک سوریه است؟ آیا یزید زمان، سعودیان باج دهنده به اسرائیل اند تا چند صباحی بیشتر ظلم کنند؟ قهرمانان جهان اسلام مرده اند؟ کجایند آن خمینی هایی که با برده شدن نامشان، مو بر بدن شیاطین سیخ می شد؟ آیا می خواهند نور خدا را در زمین خاموش کنند؟
نه، نور خدا خاموش شدنی نیست، «یُریدونَ أن یُطفِئُوا نورَ اللهِ بأفواهِهم و یأبی اللهُ إلّا أن یُتِمَّ نورَهُ و لو کَرِهَ الکافرون»(توبه:32). نه، قهرمانان زنده اند و آزادگان احرام غیرت بسته اند و غسل شهادت کرده اند و به تبعیت از مولای آزاگان، امام حسین بن علیعلیه السلام آماده اند بار دیگر چون ابابیل بر سر کفار سعودی بتازند و عده ای نیز به تبعیت از مظهر وفاداری و احسان، حضرت اباالفضل عباسسلام الله علیه، امام زمان خویش را یاری کنند. و این حقیقتی است به یادگار مانده از عاشورا که خمینی و خامنه ای و سیستانی و نصرالله را به بار آورد و ثابت کرد که قهرمانان اسلام زنده اند، ثابت کرد که کربلا در کربلا نماند و نخواهد ماند، چون هر کربلایی، یک مظهر استواری و صبر، چون زینب دختر علی مرتضیسلام الله علیها و امام زین العابدینعلیه السلام دارد. این است قهرمانان ما و کجایند قهرمانان دیگر؟ و کجایند خمینی های دیگر؟
درندگان سعودی بدانند که با جنایات اخیر خود در سوریه، آرامش دنیوی را از خود سلب نموده و خواب ناز را از خود و کسانتان زایل ساختید. اگر قبر جعفر طیارها و حجربن عدی ها ویران هم شود، مسلمان را از آن باکی نیست، چرا که پیش از آن هم مزار مقدس امام شهیدمان را هم شخم زدند. اما بین الحرمین در کربلا جایگاه میلیون ها زائر آن امام حق است، اما از متوکل ها اسمی هم باقی نمانده است. بار دیگر آیه ی 32 سوره توبه را بخوانید.
و مسلمانان سراسر دنیا از خواب غفلت بیدار شوند که آتش این فتنه ی وهابی ها، آن ها را هم در آغوش خواهد گرفت. امروز، روز بیداری است، بیداری که از کربلا به ارث مانده است و خمینی ها وارث آن بوده اند و باید دید که امروز نوبت چه کسی است آن ارث را از آن خود می کند.
بیچاره ملتی که چشم انتظار قهرمانان خود مانده است، و بیچاره تر آنانی که قهرمان خود را باور ندارند.

«و سیعلم الذین ظلموا أیَّ منقَلَبٍ ینقلبون»