به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام برنامه ها و دوره های بسیج دانشجویی در ایام تابستان 1395 به شرح زیر می‌باشد:

دوره امام موسی صدر

اولین دوره سراسری امام موسی صدر با موضوع «دانشجوی انقلابی در عرصه بین الملل»  در چهار محور شناختی، تحلیلی، مهارتی و زبانی از 23 الی 31 تیرماه برگزار می‌شود.کمیته جهان اسلام در ادامه فعالیت‌های خود در این عرصه این دوره را برگزار خواهد کرد.

دوره آموزشی تربیتی والعصر

نوزدهمین دوره والعصر بینشی تمدنی به اسلام، جنگ حق و باطل و انقلاب اسلامی ارائه می‌دهد و به صورت تخصصی به جایگاه علوم انسانی در این میان می‌پردازد به طوری که زمینه فهم عمیق و متفکرانه‌ی علوم انسانی را فراهم کند. این دوره از 2 الی 13 مردادماه برگزار خواهد شد.

خبرنگار کوله پشتی

هشتمین دوره آموزشی قلم با عنوان «خبرنگار کوله پشتی» به آموزش مهارت‌های یادداشت نویسی و مصاحبه خبری، نرم افزار تدوین و طراحی، آموزش عکسبرداری و فیلمبرداری و فعالیت در فضای مجازی خواهد پرداخت. این دوره از 27 تیر الی 1 مردادماه برگزار می‌شود.

اردوی جهادی «عبادالرحمن»

اردوی جهادی «عباد الرحمن» در عرصه اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و پزشکی و قرآنی در استان چهارمحال و بختیاری از 16 الی 26 مردادماه برگزار خواهد شد. این اردو با رویکرد جدید لبیکی است به فرمان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل.

دوره عمار انقلاب

دوره «عمار انقلاب» با موضوع آشنایی با نظام فکری و مبانی اندیشه ای و روش شناسی فهم منظومه ای صحبت‌های امامین انقلاب ویژه فعالین بسیج هشت دانشگاه بزرگ تهران با هدف نظام‌مند کردن کادر سازی از منظر هویتی و اندیشه ای در مجموعه های بسیج در نیمه اول شهریورماه برگزار می‌شود.

طرح تربیت سرگروه شهید مطهری «هادی»

دوره تربیت سرگروه‌های طرح اندیشه شهید مرتضی مطهری با عنوان طرح «هادی» با هدف ارتقاء سطح دانش اندیشه اسلامی دانشجویان و کسب مهارت لازم جهت هدایت و سرگروهی حلقه‌های مباحثه اندیشه اسلامی در هفته آخر تعطیلات تابستانی برگزار خواهد شد.

 

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام در ارتباط باشید:

شماره تلفن: 09199801020

رایانامه: info@basijisu.ir

صفحه تلگرام: basijisu_ir@