به گزارش بسیجی سو، بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام به مناسب سالروز صدور فرمان 8 ماده ای رهبر معظم انقلاب در مبارزه با فساد خطاب به سران قوای سه گانه، «تابلوی فرامین هشت‌ماده‌ای مبارزه با مفاسد اقتصادی» را جهت نصب در دفاتر سران سه قوه اسال کرد. متن نامه ارسال شده به همراه تابلو فرامین هشت ماده ای به شرح زیر است:

 

حضرات آقایان رؤسای محترم قوای سه گانه؛

آیت الله حاج شیخ صادق آملی لاریجانی،  حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، جناب آقای دکتر علی لاریجانی؛

سلام علیکم؛

با وجود گذشت 15 سال از فرمان 8 ماده‌ای مقام معظم رهبری خطاب به سران قوای سه‌گانه، شاهد آن هستیم که مسئولین به جای اقدام عملی و فراجناحی در جهت مبارزه با مفاسد اقتصادی به حرافی‌های شعارگونه در این‌باره مشغول هستند و در جایی وارد این عرصه می‌شوند که مسأله‌ رسانه‌ای شده باشد، یا تعلقی به جناح مقابل داشته باشد و بتوان از طریق آن در دعواهای سیاسی و حزبی ضربه‌ای بر رقیب زد. این نشان از عدم عزم جدی برای ریشه‌کن کردن اصل فساد است. کار به جایی رسیده است که مقام معظم رهبری، سال گذشته خطاب به مسئولین فرمودند: «حرف زدن راجع به فساد که فایده‌ای ندارد؛ با «دزد دزد» گفتن، دزد از دزدی دست برنمی‌دارد؛ باید رفت، وارد شد. مسئولان کشور، روزنامه که نیستند که راجع به فساد حرف می‌زنند. بله، روزنامه راجع به فساد ممکن است حرف بزند، من و شما که مسئول هستیم باید اقدام کنیم؛ حرف دیگر چیست؟ وارد بشوید؛ [اگر] بلدیم اقدام کنیم، جلوی فساد را به‌معنای واقعی کلمه بگیریم

ما دانشجویان بسیجی به طور جدی خواستار آن هستیم که شما سران قوای سه‌گانه در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی، که بی‌شک از اصلی‌ترین موانع تحقق اقتصاد مقاومتی می‌باشد، اقدام اثربخش و عینی انجام دهید و مردم را از نتایج آن باخبر نمایید. به این منظور «تابلوی فرامین هشت‌ماده‌ای مبارزه با مفاسد اقتصادی» جهت نصب در دفاتر کارتان تقدیم شما می‌گردد. باشد که با دیدن هر روزه‌ی این تابلو اقدام عملی برای تحقق این فرامین صورت پذیرد.

سایه رهبری مستدام

مسعود حسنلو

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادقعلیه السلام

عکس تابلو بسیج امام صادق