به گزارش بسیجی سو، سید محمدحسین هاشمی‌گلپایگانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام برای یک سال دیگر ابقا شد. همچنین اعضای جدید شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه معرفی شدند که عبارتند از:

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه: سید محمدحسین هاشمی‌گلپایگانی

جانشین: رضا زندیه

دبیر شورای مرکزی: مسعود حسنلو

مسئول واحد سیاسی: مسعود ندافان

مسئول واحد جهاد علمی: محمدمحسن فیضی‌پور

مسئول واحد گردان عاشورا: عزیز صانعی

مسئول واحد هیات میثاق با شهدا: سید محمدحسین میرهادی

مسئول واحد نشر: علی سلیمانی

مسئول واحد فرهنگی: پرهام روشنایی

مسئول پایگاه علمی حقوق: رضا احسانی

مسئول پایگاه علمی مدیریت: امیر آذرفر

مسئول پایگاه علمی علوم سیاسی: موسی قربان‌پور

مسئول پایگاه علمی فرهنگ و ارتباطات: علی خورشیدی

 

گفتنی است بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق در سال ۱۳۶۸ با فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر تاسیس بسیج دانشجویی به عنوان نخستین بسیج دانشجویی کشور تاسیس شد. هسته اولیه بسیج را دانشجویانی تشکیل می‌دادند که از جنگ برگشته و دور هم گرد آمده بودند و امروز به عنوان فعال ترین مجموعه بسیج دانشجویی کشور شناخته می‌شود.

رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای در مرقومه خود به اولین گردهمایی بسیجیان دانشگاه امام صادق (ع) در ۲۷ خرداد  ۱۳۹۱، با ستایش آمیختگی روحیه و احساس ناب بسیجی با دانش و اندیشه ورزی، نتیجه آن  را جوهره ای عزیز و کارآمد خواندند که می تواند در سایه مدیریت حضرت آیت الله مهدوی کنی تأثیری مضاعف در رسیدن به هدفهای بزرگ داشته باشد.

متن مرقومه رهبر معظم انقلاب به بسیجیان دانشگاه بدین شرح است:

روحیه و احساس ناب بسیجی آنگاه که با دانش و اندیشه‌ورزی درآمیخته شود جوهره‌ای عزیز و کارآمد پدید خواهد آورد که کلید رهگشای هدفهای بزرگ تواند شد، و آنگاه که این پدیده در دانشگاهی که مفتخر به مدیریت روحانی عالیقدری چون آیت الله آقای مهدوی ظهور کند انتظار می رود تأثیرات آن مضاعف گردد. ان‌شاءالله

 

todimoarefe