صبح امروز کنفرانس خبری تجمع بزرگ احقاق حقوق ملی و اعتراض به روند ذلت‌بار مذاکرات هسته‌ای با عنوان «ملت ایران مذاکره زیر سایه تهدید را بر نمی‌تابد» با حضور مهدی انصاری (مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف)، سیدمحمد حسین هاشمی گلپایگانی(مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق)،سیدرضا هاشمی (مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم وصنعت) و مصطفی اسدی(مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی) در مسجد دانشگاه شریف برگزار شد.

 

در این برنامه هاشمی گلپایگانی مسئول بسیج دانشگاه امام صادق(ع) گفت : به حدی روند مذاکرات طولانی شد که تا کنون ۴ بار در خواست تجمع داده ایم ولی هر بار لغو می‌شد و باید نامه های متعدد طولانی برای مسئولین دولت ارسال و دعوت‌های بسیار زیادی از جمع مسئولین دولت برای شرکت در دانشگاه ها انجام داده ایم ولی اثری نداشت.

 

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب با تعامل با نخبگان و دانشجویان تاکید ویژه داشتند ولی مسئولین متاسفانه رفتاری منافق گونه با شعارهای ایشان دارند. ما سوالات زیاد و جدی درباره برنامه لوزان داریم چرا که طبق آیه قرآن به غرب و کفار هرگز اعتماد نمی کنیم.

 

مسئول بسیج دانشگاه امام صادق (ع) با بیان اینکه ما برای برای روشنگری دانشجویان دیگر چه باید کنیم؟ اظهار داشت: چه باید کنیم تا زمانی که مسئولین حاضر به اختصاص یک ساعت از وقت خود برای جنبش های دانشجویی نیستند. عدم تحقق شعارهای رهبری یکی دیگر از علل تجمع جنبش‌های دانشجویی در روز شنبه می‌باشد، چرا که ما بارها شاهد بی اعتنایی مسئولین به سخنان رهبری بودیم، برای مثال رهبر معظم انقلاب معتقدند که بازدیدهای نظامی در هیچ صورتی انجام نگیرد ولی مسئولین دولتی می گویند بازدیدهای نظامی به صورت مدیریت شده انجام می‌گیرد.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: به نظر می‌رسد مسئولین دولت به دنبال ایجاد فضای رسانه ای هستند چرا که همدلی و همزبانی دولت در این چند ماهی که از شعال سال گذشت ندیده‌ایم. مسئولین باید با مردم همدل و همزبان باشند نه اینکه متاسفانه دولت ما امروز تبدیل شده به تولید کننده روزنامه‌های فردا که این امر می تواند آسیب بزند.