به گزارش بسیجی سو بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام در نظر دارد در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری و ایجاد الگوی مناسب برای اردوهای جهادی و با رویکرد رساندن آنها به قله های عالی انقلاب اسلام اقدام به برگزاری اردوی جهادی با رویکرد هسته های مقاومت در استان سیستان و بلوچستان، شهرستان نیک­شهر، دهستان چاهان نماید.
در این اردو  در مناطق مذکور زیرساخت های اولیه برای مجموعه روستاهای موجود در این دهستان بنا خواهند شد. این منطقه که از مناطق محروم اقتصادی و فرهنگی و زیرساختی می باشد، در  سال‌های اخیر مورد توجه بسیجیان دانشگاه قرار گرفته و بسیجیان این دانشگاه قصد دارند با کمک و یاری خداوند متعال فقر و محرومیت فرهنگی و اقتصادی را برای همیشه از این منطقه ریشه کن کنند.
در این سفر علاوه بر شروع به ساخت چند مدرسه اقدام به ایجاد سرویس بهداشتی و پایگاه بسیج در چندین روستای این منطقه خواهد شد. همچنین اصلی ترین رویکرد این اردو فعال سازی ظرفیت های مردم منطقه برای روز به روز فعال تر شدن و از بین رفتن فقر و محرومیت از این منطقه است.
شایان ذکر است که در این اردو که از تاریخ 1391/12/23 تا 1392/1/4 برگزار می‌گردد، علاوه بر کمک برای ایجاد زیرساختهای عمرانی و اقتصادی و فرهنگی برای اهالی منطقه اقدام به برگزاری یادواره شهدا، یادبود شهید شوشتری و شهید مولوی جنگی زهی با حضور نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه و جماعت شهرستان و همچنین مسئول محترم سازمان بسیج دانشجویی و سایر مسئولین استان و شهرستان خواهد شد.
در این یادواره که در تاریخ بیست و هشتم اسفندماه سال تولید ملی، حمایت از کاروسرمایه ایرانی برگزار خواهد شد، از خانواده این شهیدان نیز تقدیر می شود.