بسم الله الرحم الرحیم

به گزارش بسیجی سو، به همت یگان خادم الشهدای هویزه برای اولین بار مراسم افتتاحیه خادمی با حضور خانواده معزز شهدای هویزه برگزار شد.

در این مراسم که به همت یگان خادم الشهدای گردان عاشورای بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام در تاریخ 2 اسفند ماه 93 برقرار گردید بعد از نمایش نماهنگ های خادمی، دکتر هدایتی که خود از دانشجویان پیرو خط امام بوده و در جریان تسخیر لانه جاسوسی نیز حضور داشتند، از خاطرات خود از روزهای تسخیر و سال های آغازین جنگ تحمیلی گفتند و به این موضوع اشاره داشتند که در طول ماجرای تسخیر موفق شدند تنها ۶ واحد درسی(از دروس عمومی) را اخذ کنند و قبول شوند.

همچنین یک تئاتر دانشجویی با داستان لحظه شهادت حاج احمد متوسلیان نیز توسط دانشجویان به اجرا درآمد.
در ادامه مسئول محترم بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام برادر سید محمد حسین هاشمی گلپایگانی ضمن عرض خیرمقدم به خانواده شهدای هویزه به رسم یادبود هدیه‌ای به خانواده‌های مکرم شهدای هویزه تقدیم کرده و از آنها قدردانی به عمل آوردند. برادر شهید سلحشور نیز به نمایندگی از خانواده های حاضر در جلسه ضمن دعای خیر برای خادمان از اهتمام مجموعه خادمین به خانواده شهدا تشکر نمودند.
مادر قهرمان و برادر بزرگوار شهید حسین زارعی، برادر بزرگوار شهید علم الهدی، برادر بزرگوار شهید سلحشور، برادر بزرگوار و همرزم سرافراز شهید علی حاتمی،برادر بزرگوار شهید غدیریان، برادر بزرگوار شهید قدرتی، برادر بزرگوار شهید قاسمی و همسر بزرگوار شهید بهاءالدین به ما این افتخار را دادند که در این مراسم درخدمتشان باشیم.