اولین نشریه دانشجویی کشور به ایستگاه 120 رسید

 

مهدی رمضانعلی سردبیر نشریه حیات، از انتشار صد و بیستمین شماره ماهنامه فرهنگی-سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) خبر داد.

مهدی رمضانعلی سردبیر نشریه حیات، گفت:
شماره 120 نشریه حیات (ماهنامه فرهنگی سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام)، در قالب چهار پرونده اقتصادی ، اندیشه ، فرهنگی و سیاسی به رشته تحریر در آمده است.

 

نشریه حیات در قالب پرونده ویژه اقتصاد به موضوع جهانی زدایی در صنعت خودرو زیر سایه جنگ اوکراین و آینده صنعت خودرو زیر سایه واردات ، در پرونده اندیشه به موضوع غرب شناسی برهم زننده صحنه عادی زندگی و احیای غرب شناسی ، در پرونده سیاسی به موضوع قوه قضاییه و امنیت روانی که به دنبال می آورد ، و در پرونده فرهنگی به موضوع حکیم دنیای هنر پرداخته شده است.

در این شماره، آثار و گفتارهایی از:  دکتر وحید یامین پور، دکتر تقی زاده،حامد قشقاوی، محسن برمهانی، محمد زاهدی و جمع دیگر از محققین و صاحب نظران علوم انسانی کشور منتشر شده است.

 

نشریه حیات به عنوان اولین نشریه دانشجویی کشور با نام «تفکر بسیجی» در سال ٧٠ آغاز به کار کرد و اکنون به ایستگاه 120 رسیده است.

رویکرد ما در نشریه، پرداخت دقیق به مسائل روز کشور در حوزه فرهنگ و سیاست از منظر علوم انسانی است؛ از این رو از کلیه دانشجویان و پژوهشگران علوم انسانی کشور جهت مشارکت در تولید و توزیع ماهنامه فرهنگی-سیاسی حیات، دعوت به همکاری می‌نماییم.

علاقه‌مندان می‌توانند نسخه الکترونیکی شماره 120 نشریه حیات را از طریق نرم‌افزار کتابخوان «طاقچه» مطالعه، و برای تهیه نسخه کاغذی آن به کتابفروشی‌ نشر اسم یا ترنجستان سروش، و یا صفحه اینستاگرام و کانال حیات در پیامرسان بله به نشانی hayatmag_ir@ مراجعه نمایند.

حیات در طاقچه:
« ماهنامه حیات ـ شماره 120 ـ تیر ١۴٠1 »