بسم الله الرحمن الرحیم

نامه تقدیر و تشکر بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام از آقایان غلامعلی حدادعادل و سعیدجلیلی

نامزد انتخابات اولا باید به خدا و به این انقلاب و به قانون اساسی و به این مردم ایمان و اعتقاد داشته باشد. ثانیا دارای روحیه مقاوم باشد. این ملت اهداف بلندی دارد، کارهای بزرگی دارد، تسلیم نیست. کسی نمی‌تواند با این ملت با زبان زور حرف بزند. کسانی که در رأس قوای اجرایی قرار می‌گیرند، باید کسانی باشند که در مقابل فشارهای دشمنان، مقاوم باشند، زود نترسند، زود از میدان خارج نشوند. این یکی از شرطهای لازم است. (بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران، 7/2/92)

جناب آقایان غلامعلی حدادعادل و سعید جلیلی!

سلام علیکم؛

ما در جریان مناظرات تلویزیونی انتخابات ریاست جمهوری شاهد حضور سه رویکرد در مواجهه با گفتمان ناب انقلاب اسلامی بوده‌ایم: دسته‌ای که شرایط امروز نظام اسلامی را سیاه، تاریک و بحرانی جلوه داده و از طرفی علاوه بر پذیرفتن سلطه غرب، تنها راه برون‌رفت از آن را سازش و معامله‌گری ارزش‌ها با منافع زودگذر، در برابر سلطه قدرت‌های بیگانه و عقب‌نشینی از حقوق حقه ملت می‌دانند. در سوی مقابل، عده‌ای با تبعیت از رهبری امام راحل و مقام معظم رهبریمدظله العالی و نشان دادن یک روند رو به رشد از حرکت کلی نظام، اتفاقا رمز پیشرفت را، استقامت و مقاومت در برابر زیاده‌خواهی بیگانگان و حفظ عزت و اقتدار، می‌پندارند. اما دسته سومی هم بروز کرده است و آن هم کسانی‌اند که سعی دارند با کدخدامنشی و کناره‌گیری از این تقابل گفتمانی، به اصطلاح «نان را به نرخ روز خورده» و با ارائه چهره‌ای به ظاهر عاقلانه و حق به جانب، خود را فردی آزاده و به دور از منازعات سیاسی نشان دهند!

جای سخن از تقبیح دسته نخست نیست، همان‌گونه که دسته سوم نیز راهی به ناکجاآباد دارند. اما بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام همواره خود را موظف دانسته در عرصه‌های تقابل گفتمانی به حمایت و تقویت جریان حزب‌الله و پاسداری از اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی بپردازد. از این رو مراتب تقدیر و تشکر خود را از حرکت ایثارگونه شما که از وقت خود به جای تبلیغ، عمارگونه به روشنگری و دفاع از نظام و انقلاب اسلامی پرداختید، اظهار می‌دارد. امید است خدای متعال، شما را در این مسیر ثابت‌قدم نگاه دارد.

والسلام

لازم به ذکر است، این نوشتار، به معنای حمایت از فردی خاص نبوده، بلکه تنها مراد، تقویت  گفتمان انقلاب اسلامی است.

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام